"Tūjaskrasts" 
 
par attīstību un līdzsvaru! 
 

  konkursā LEADER Dižprojekts 2012 biedrības projekts ar velomaršrutu "101" ieņēma augsto 3. vietu Latvijā!!!!

 
 
 
 
   

 

 
 
  
 
     
 
 

 

 

Projekta numurs 11-09-LL07-L413201-000019
Projekts apstiprināts 2011.gada 28.decembrī.
1.jūnijā atklājām sezonu - un visi laipni gaidīti!!!!!!!!!!!!!! 

 

   Projekts 06.06.2012. ir pabeigts un 10.07.2012. nodots.
 
 
 
"Jaunu pamatlīdzekļu iegāde un uzstādīšana gājēju un velosipēdistu dabas taku maršruta ar velosipēdu nomas punktiem iekārtošanai Tūjā un ciema apkārtnē"

     Biedrība 5.septembrī ar diviem projektiem pieteica sevi konkursam, kas notiek Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) pasākuma "Lauku ekonomikas dažādošana un dzīves kvalitātes veicināšana vietējo attīstības stratēģiju īstenošanas teritorijā" 2.aktivitātes “Iekārtu, tehnikas, aprīkojuma, informācijas tehnoloģiju un programmu nodrošinājuma iegāde un uzstādīšana un infrastruktūras izveide sabiedrisko aktivitāšu (tajā skaitā apmācību un interešu klubu, kultūras, vides aizsardzības, sporta un cita brīvā laika pavadīšanas aktivitāšu) dažādošanai vietējiem iedzīvotājiem” ietvaros. Attiecināmā vietējās attīstības stratēģijas rīcība: Dabas objektu ilgtspējīga attīstība, labiekārtošana un vides resursu saglabāšana.

           

    KĀJĀMGĀJĒJI

     Mūsu veidotajā dabas taktu maršrutā kājāmgājēji varēs sev izvēlēties piemērotus maršrutus gan pēc distances garuma, gan pēc sarežģītības. Dabas taku maršruti piedāvās iespēju apmeklēt Tūjas ciema un tā apkārtnes skaistākās un interesantākās vietas.
 
 
 
    VELOTŪRISTI
    Velotūristu priekšrocība ir spēja pieveikt daudz lielākas distances. Izplānojot savu pasākumu doties velopārgājienā, jūs varat atļauties savos plānos iekļaut daudz vairāk dažādu vietu apmeklēšanu un apskati.
     Mūsu dabas taku maršrutu 3 punktos jūs atradīsiet velosipēdu nomas punktus. Tas dos iespēju jums doties pa garākajiem velo maršrutiem, pat ja savs velosipēds palicies mājās garāžā, vai pat gaida jūs vēl veikalā.