"Tūjaskrasts" 
 
par attīstību un līdzsvaru! 
Projekts 11-09-ZL07-Z401202-000002
Realizēts no 03/2011 līdz 11/2011 

 
 Laivu noma
 

   Projekta ietvaros iegādātas 3 „C” kategorijas divkorpusu airu laivas ar aprīkojumu, kas piemērotas lietošanai piekrastes ūdeņos ar viļņu augstumu līdz 2 metriem.

   Laivas ir pieejamas visiem ciema iedzīvotājiem un apmeklētājiem. Par laivu nomas laiku var iepriekš vienoties laivu nomas stacijā "Krimalniekos".

    Īpaši atbalstīsim Tūjas zvejniekus, un novada jauniešus, kuriem ir interese par zvejniecību un brīvā laika pavadīšanas iespējām jūrā.

    

+ pasākums tūristiem!                                       

Brauc līdzi zvejā!

 

   Kā otra būtiska biedrības plāna daļa ir tas, ka zvejniecības pasākumos ir piedāvāts iesaistīties citiem iedzīvotājiem, jauniešiem, un it īpaši tūristiem. Ir radīts unikāls piedāvājums un tūristi var piedalīties kā vērotāji un palīgi profesionālā zvejā ar tīkliem un murdiem, pašiem tieši piedaloties zvejniecības procesos klātienē. 
   Biedrība uzskata, ka šādas darbības ļoti popularizēs tradicionālo zvejniecību Tūjas ciemā, kā arī pievērsīs tūristu un iedzīvotāju interesi zvejniecības tradīcijām un vēsturei.

Papildus iespējas 

   Projektā iegādātās laivas ir airu laivas, bet neviens netraucē Tev līdzi paņemt savu elektromotoru. Padomā, vai ir jēga stiept līdzi savu laivu! 
    Izskatīsim iespēju iznomāt laivas arī uz diennakti un ilgākiem termiņiem, kā arī strādāsim pie īpašas nomas cenu politikas priekš Tūjas iedzīvotājiem un jauniešiem.