"Tūjaskrasts" 
 
par attīstību un līdzsvaru! 

Velomaršrutā izmantotās zīmes:

Maršruta virziena zīmes

Norāda virzienu maršruta krustojumos ar citiem ceļiem, krustojumos ar mazāk svarīgiem ceļiem, takām utt, kā arī apstiprina gājējam vai velosipēdistam, ka tas turpina ceļu pa maršrutu (pēc krustojumiem vai garākos posmos, kur nogriešanās it kā nav iespējama, un maršruta marķējums varētu nebūt nepieciešams).
Zīmes izmēri: augstums 420mm, platums 170mm.
Maršrutavirzienazīmes.zip     (te atrodas 5 dažādu virzienu zīmes EPS formātā)
Papildu zīmēs atvēlēta vieta, kur izvietot dažādus logo (ja to paredz noteikumi par projektiem, kurus līdzfinansē ES), kā arī vieta, kur vēlāk nepieciešamības gadījumā būs iespējams papildus pievienot informāciju (uzlīmēt uzlīmes) par citiem velomaršrutiem (numurus, logo utt.), ja atsevišķos posmos maršruti pārklāsies.

Norādes zīmes ar info par attālumiem līdz maršrutā nozīmīgām vietām.

nodāda attālumus un virzienu līdz apdzīvotām vietām, velo nomas un servisa punktiem, viesumājām, stāvvietām, dabas objektiem utt.
Zīmes izmēri: augstums 170mm, platums 800mm.
Norādeszīmes.zip     (te atrodas dažādas norāžu zīmes EPS formātā)
Zīmes izgatavojām taisnstūra formā, un, lai norāde iegūtu bultas formu, un varētu kalpot kā virziena norāde, 45 grādu leņķi vajadzīgajā pusē taisnstūrim nogriezām stūrus. 

Veloceļš / gājēju ceļš zīme.

norāda maršruta piemērotību gan velosipēdistiem, gan gājējiem. Tiek lietota kā papildus informācijas zīme kopā ar Maršruta virziena zīmi.
Zīmes izmēri: augstums 190mm, platums 190mm.
Gājējuunvelosipēdistuceļš.zip     (te atrodas zīme "gājēju un velosipēdistu ceļš" EPS formātā)
Zīmi var izgatavot apļa formā, bet mūsu versijā palikām pie taisnstūra formas, lai novērstu zīmju izgatavošanas izmaksu palielināšanos, griežot zīmes materiālu apļa formā, kā arī lai saglabātu iespēju zem zīmes izvietot papildinformāciju ar logo par ES līdzfinansējumu projektā.
 

Piktogrammas tūrisma aktivitātēm:

 
 

   Piktogrammas EPS formātā

     Šīs piktogrammas pasūtīja un izgatavoja biedrība "Tūjaskrasts", tātad visas autortiesības pieder mums..
      Bet ar šo mēs atļaujam visiem, kam nepieciešams, izmantot tās bez maksas un bez kādiem papildus noteikumiem gan sabiedriskām vajadzībām, gan komerciāliem mērķiem. Varat nelikt nekādas atsauces par piktogrammu avotu. Lietojiet veseli!!!  Lai veicas!!!
     Mūsu mērķis ir izveidot un uzturēt bez maksas pieejamu un ērti lietojamu komplektu ar dažādām zīmēm un piktogrammām, kas noderīgas tūrisma nozarē, lai gala rezultātā Vidzemē (un kaut vai visā Latvijā) mūsu nozarē lietotās piktogrammas un zīmes visiem būtu daudz maz vienādas. Tas saucas - VIENOTAIS STILS:))  Darbs ar tūrisma nozarē nepieciešamajām piktogrammām ir iesākts, bet nav pabeigts... Ja kāds turpina mūsu iesākto, un izgatavo jaunas piktogrammas, kādas mūsu komplektos nav iekļautas (tūrisma nozare ir plaša un mēs nenosedzam visu), lūdzu atsūtiet arī mums savu darbu rezultātus (ja nav žēl), lai varam turpināt paplašināt publiski pieejamo komplektu (admin@tujaskrasts.lv)
 
biedrība "Tūjaskrasts"