"Tūjaskrasts" 
 
par attīstību un līdzsvaru! 

Kad un ko dara brīvajā laikā.

Kas ko...
     Vasarnieki nolien pa savām vasarnīcām un ar baltu aci skatās uz visiem svešajiem, kas atļāvušies paiet garām un aizskāruši privātīpašnieku cēlākās jūtas..
     Iebraucēji uz pludmali - kā nu kurš, bet visi beigās ir atraduši, kur novietot savus spēkratus, un nu visi gozējās saulītē pludmalē.
    Kemperisti - parasti vācieši, austrieši vai holandieši - noparkojušies kempingos, uzlikuši 1m attālumā no kempera durvīm galdu ar krēsliem - sēž un baidās no visa... līdz jūrai aiziet tikai retais.. Toties visi slavē, ka vieta ekselenta!
     Telšinieki - gan latvieši, gan leiši un estiņi - peras pa jūriņu, sauļojas, cep desas un šašliku, iešauj kādu alu, un visiem ir labs garastāvoklis un viss OK.

Pludmales sezona.

     Parasti Tūjā pludmales sezona sākas ar maija beigu saulainajām brīvdienām, un turpinās līdz pat augusta beigām. Protams, vienmēr savas korekcijas pieliek laika apstākļi...
     Tūjas publiskā pludmale sākas dienvidos no Kempinga "Jūrasdzeņi" un turpinās līdz ciema ziemeļu pusē esošajam kempingam "Krimalnieki", kopā apmēram 2 km.

 

kempings "Krimalnieki".

   Kempings Krimalnieki atrodas pašā jūras krastā (600metri kempinga krasta līnija). Kempings nosacīti sadalīts 4 daļās.
   Pirmā kempinga daļa ir auto stāvlaukums, kas paredzēts auto novietošanai kempinga viesiem, kas ieradušies uz pludmali (dienas stāvvieta). Šajā stāvlaukumā ir vieta vienlaicīgi 300 automašīnām.
   Otrā un trešā daļas ir telšinieku un kemperu zonas, kurā ir iekārtotas atpūtas vietas, kas sastāv no galda, soliem un ugunskuru vietas.
   Ceturtā kempinga daļa atrodas kempinga pašā centrā. Te ierīkots bārs-kafejnīca, pludmales glābšanas stacija, labierīcības, būs laivu stacija un velosipēdu nomas punkts - kempinga administratīvā daļa.
   Kempingā kempinga viesiem ir bezmaksas servisi - dušas ar silto ūdeni, WC, WiFi internets, pārģērbšanās kabīnes, ūdens, elektrība utt.

Veikali un kafejnīcas.

Tūjā ir divi veikali: "Vērdiņš", kas atrodas pie pasta nodaļas, un "Liedags" pie autobusa pieturas. Pie "Liedaga" ir arī kafejnīca.
Vel Tūjā ir 2 sezonas kafejnīcas: kempingā "Jūrasdzeņi",, un kempingā "Krimalnieki" otrā Tūjas galā.

 

Viesu mājas.

Apartamenti kempingā "Jūrasdzeņi"
Viesnīca "Jaffa Tuja" 1.5 km uz ziemeļiem no Tūjas - slēgta.
Apmēram 3 km no Tūjas centra pie šosejas VIA Baltica atrodas viesu nams "Vecmuiža"
Viesu nams "Saules ligzda"
Viesu nams "Olnieki"
Viesu nams "Ķurmrags"

Kempings "Jūrasdzeņi".

Sekojiet izmaiņām! Vairāk informācijas www.jurasdzeni.lv.